W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?

Krok 1

Wypełnij formularz (Oferta dla nowych klientów ważna do 04.07.2018r.). Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

Krok 2

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

Krok 3

Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. E-kartę o wartości 300 zł do wykorzystania w grupie sklepów Morele.net otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł
Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

E-kartą możesz zrealizować zakupy w 10 różnych sklepach i wybierać spośród 918 000 produktów


Logo

sprzęt komputerowy,
AGD oraz RTV

242 000
produktów

Logo

książki, muzyka i
filmy

91 000
produktów

Logo

zabawki
i produkty dziecięce

103 000
produktów

Logo

sport
i turystyka

102 000
produktów

Logo

artykuły
dla zwierząt

37 000
produktów

Logo

perfumy
i kosmetyki

39 000
produktów

Logo

odzież, obuwie
i dodatki

68 000
produktów

Logo

dekoracja
i aranżacja wnetrz

27 000
produktów

Logo

artukuły
motoryzacyjne

3 000
produktów

Logo

artykuły
budowlane

158 000
produktów

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta Kredytowa Citi Simplicity

  • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.