Karta kredytowa

Karta Kredytowa Simplicity. Postaw na finansową swobodę. Po prostu. RRSO 10,24%

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Pożyczka gotówkowa

Twój czas, Twój wybór. Oferta pożyczki gotówkowej dla nowych klientów. Decyzja kredytowa online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu. RRSO: 10,08%

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Wybierz konto dla siebie

Włącz wakacyjny tryb. Sprawdź jak zyskać do 200zł z CitiKontem na start dla nowych Klientów. Oferta ważna do 22.08.2021 r.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

Citigold

Sukces ma wiele wymiarów. Sprawdź, jak zyskać do 3 000 zł na powitanie z kontem Citigold po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie oferty.

Sprawdź
Dowiedz się więcej

5 powodów, dla których warto skorzystać z programu benefitów Citibank@Work:

Preferencyjna oferta cenowa dostępna wyłącznie w ramach programu Citibank@Work.
Dostęp online do unikalnej wiedzy finansowej i edukacji
Bezpośredni kontakt do dedykowanego opiekuna Twojej firmy
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu. Ponad 500 ofert partnerów, żebyś poczuł się wyjątkowo.
Komunikacja dostosowana do Twoich potrzeb i priorytetowa obsługa

LOTERIA

Płać kartą Mastercard®, zbieraj losy i wygrywaj nagrody w loterii!​ Dołącz do loterii już teraz!


Sprawdź

Citi Specials

Rabaty, nagrody, niespodzianki czekają na Ciebie! Poczuj się jeszcze bardziej wyjątkowo z Citi Specials - Programem Korzyści, w którym znajdziesz przywileje dostępne z Twoją kartą


Dowiedz się więcej

Citi Magazyn

#TeamCiti: 41 parasportowców na Igrzyska w Tokio


Dowiedz się więcej
Ważne informacje

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY:

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK Motokarta – BP

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 7,44% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10394,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 394,28 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 866,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 43 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 700,80 zł, oprocentowanie zmienne 6,99%, całkowity koszt pożyczki 6 700,80 zł (w tym: prowizja 1 720,00 zł, odsetki 4 980,80 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 35 miesięcznych równych rat w wysokości 1 381,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 1 365,80 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05 lipca 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

KONTA OSOBISTE

Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VII” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 22.08.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VII” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających Konto poprzez weryfikację biometryczną, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje. Wyłączeniem są sytuacje, kiedy Konto zostanie otwarte drogą telefoniczną lub przypadek gdy po wyborze procesu biometrycznego z przyczyn niezależnych od Klienta Konto zostało otwarte w procesie kurierskim.

Oferta „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja letnia” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 30 września 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty dostępnym na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2019 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.