Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Zielona Kuchnia

Zielona Kuchnia

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Zielona Kuchnia, czyli wszystko to co kojarzy się z kolorem zielonym - równowaga, harmonia, natura i poczucie spełnienia. Właśnie to znajdziecie w naszej restauracji.

RÓWNOWAGA nie znaczy nuda. Tylko zrównoważenie i skomponowanie niebanalnych smaków, które osobno wydają się być sprzeczne, a połączone w odpowiedniej formie na talerzu tworzą nieograniczoną podróż dla zmysłów.

Podróż w pełnym HARMONII i ładu wnętrzu, które mimo swej zagadkowej skrytości daje poczucie bezpieczeństwa i jest azylem w centrum miejskiej dżungli.

To właśnie tutaj NATURA otoczenia łączy się z naturą serwowaną na talerzu.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Zielona Kuchnia

Grabowskiego 8/9

Kraków