Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Ogrody Wisła

Ogrody Wisła

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Ogrody Wisła to wyjątkowe miejsce na stołecznych Bulwarach Wiślanych, gdzie razem z kwiatami kwitnie życie towarzyskie miasta.

Nasza restauracja stanowi swoisty magnes dla ludzi ze świata sztuki, rozrywki, sportu i biznesu, ale przede wszystkim dla każdego, kto ceni sobie unikatową kuchnię, wyjątkowe koktajle i niezobowiązującą rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dzięki ogrodowi o powierzchni prawie pół tysiąca metrów kwadratowych, jak i części zadaszonej o takiej samej powierzchni, jest to całoroczny koncept.

Ogrody Wisła stanowią idealną przestrzeń dla indywidualnego gościa, jak i są świetną przestrzenią eventową, której nie ograniczają warunki pogodowe.

Działamy sześć dni w tygodniu, od wtorku do niedzieli, aż do ostatniego gościa jako restauracja i miejsce spotkań, a piątkowe i sobotnie noce dopieszczają live sety najlepszych w kraju DJów.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Ogrody Wisła

ul. Wioślarska 8

Warszawa