Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

N31

N31

  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

N31 restaurant&bar to autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy.

Podstawą są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób.

Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką tworzymy nasze dania, a otwarta kuchnia podkreśla nasz bliski kontakt z każdym gościem.

Klimat restauracji tworzą specjalnie zaaranżowane wnętrza, a stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamują charakter nowoczesności.

Położenie restauracji w ścisłym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury są doskonałą wizytówką i zaproszeniem do odwiedzenia naszego przepełnionego smakami miejsca.

Menu restauracji Roberta Sowy oparte jest o najlepsze wysublimowane smaki produktów polskich i kulinarnych hitów świata. Doskonałej jakości jagnięcina, foie grais, polska dziczyzna, w której prym wiodą jeleń i sarna to podstawa mięsnych dań.

Dopełnieniem jest również wyselekcjonowana sezonowana wołowina, steki tomahawk czy hiszpańskie szynki z prosięcia. Podlaski Kumpiak i słonina to przysmaki regionalne, których smak uzupełniają najlepsze nalewki z derenia, pigwy, czy aronii. Świeże ryby i owoce morza od klasycznej grillowanej ośmiornicy po sole Dover, carpaccio ze śledzia Matias, kawior ze srebrzystego jesiotra to nie kwestionowane pozycje nr 1 restauracyjnej karty menu.

Szeroki wybór alkoholi z najciekawszych zakątków świata, wina sprowadzane z najlepszych winnic uzupełniają i podkreślają smak serwowanych potraw na ul. Nowogrodzkiej 31.

Słodkim zwieńczeniem ciekawych dań są wykwintne desery, które nie tylko znakomicie smakują, ale również ciekawie prezentują kunszt cukiernictwa najwyższych lotów.

Sprawdź
  • Aby otrzymać rabat lub niespodziankę poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia.
    Rabat nie będzie naliczany po wystawieniu rachunku/faktury.
    Rabat obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.

Lista lokalizacji

N31

NOWOGRODZKA 31

Warszawa

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 01.03.2022

Sprawdź