Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Krew i woda

Krew i woda

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Szanowni Goście,

nasze menu to podsumowanie doświadczenia Mariusza Pieterwasa, Szefa Kuchni i właściciela restauracji.

Doświadczenie to zdobywał przez ponad 20 lat pracując w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz na Kanale La Manche, również w restauracjach z gwiazdką Michelin.

Pracował z Włochami, Francuzami, Tajami, Hindusami, Chińczykami, którzy wywarli niemały wpływ na jego wiedzę i sposób gotowania.

Nasze menu to także inspiracje ze wspólnych podróży już prawie do 40 krajów na świecie.

Przywozimy z nich nie tylko zdjęcia i pamiątki, ale przede wszystkim lokalne przyprawy, alkohole, oraz wspomnienia smaków, aromatów i połączeń.

Mariusz zasiada też w jury wielu konkursów kulinarnych, polskich i międzynarodowych, w tym Bocus d'Or czy Kulinarny Puchar Polski.

Obecna karta to głównie owoce morza i najlepsze steki.

Mamy nadzieję, że smakowanie naszych dań sprawi Państwu wiele przyjemności i wyzwoli najlepsze emocje i uczucia, które my wkładamy w ich przygotowanie.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Krew i woda

ul. Abrahama 41

Gdynia, Trójmiasto