Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Gastronomja

Gastronomja

10 %
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

GASTRONOMJA to restauracja dla mięsożerców, z wyborem wolno pieczonych żeber?wołowych u wieprzowych oraz steków z sezonowanej wołowiny.

karcie znajdziemy klasyki kuchni polskiej tj. gęś, nóżki wieprzowe czy żurek z borowikami podawany z puree ziemiaczanyn i skwarkami.

Oprócz dań dla mięsożerców serwujemy znakomite krewetki w emulsji winno-maślanej z grillowana chałką ,ceviche z halibuta i awokado czy pieczonego okonia morskiego.

Poza wykwintnymi daniami kuchni polskiej stawiamy także na unikatowy serwis półfrancuski.

Dania są tu przygotowywane i wykańczane bezpośrednio przy stoliku gości -tatar wołowy oraz pieczona kaczka. W tygodniu (od poniedziałku do piątku) serwujemy pyszny kilkudaniowy lunch, w weekendy brunche które są idealne do spotkań z przyjaciółmi i rodziną natomiast w sezonie letnim nacieszymy się pięknym ogrodem z muzyką na żywo.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Gastronomja

Grzybowska 56

Warszawa