Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie "Świat Bez Granic"

10 %
Pozostało do końca:

Szczegóły oferty

Ubezpieczenie "Świat bez granic" w atrakcyjnej cenie!

Ubezpieczenie Świat bez granic to ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich zarówno w Europie jak i na całym świecie. Wystarczy tylko 5 minut aby kupić ubezpieczenie przez Internet.

Tylko dla klientów Citi 10% rabatu na zakup ubezpieczenia „Świat bez granic dla Klientów Banku Handlowego” w okresie 01.08.2021 r. – 30.09.2021 r., w ramach programu „Świat bez granic”. Do stawek składek ubezpieczeniowych obowiązujących na dzień 01.07.2021 r. stosowana będzie 10% zniżka na zakup ubezpieczenia „Świat bez granic dla Klientów Banku Handlowego’. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpisanie kodu zniżkowego LATO2021, we właściwej sekcji na etapie kalkulacji składki.Niniejszy materiał ma charakter reklamowy/marketingowy.
Możliwość zaproponowania zawarcia umowy ubezpieczenia o której mowa w niniejszym materiale uzależniona jest od weryfikacji zgodności produktu z wymaganiami i potrzebami Klienta w zakresie ochrony ubezpieczeniowej, dokonanej na podstawie informacji uzyskanych od Klienta.
Ochrona ubezpieczeniowa w wymienionych powyżej ubezpieczeniach świadczona jest przez Europ Assistance S.A.
Szczegółowe warunki ochrony ubezpieczenia „Świat bez Granic” wraz z pełną listą wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Świat bez Granic, Karcie Produktu Świat bez Granic oraz Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym Świat bez Granic dostępnych na stronie www.citihandlowy.pl
Bank w procesach sprzedaży i obsługi ubezpieczeń ochronnych stosuje zasady określone w „Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi” wydanych przez Związek Banków Polskich wraz z Polską Izbą Ubezpieczeń.

Sprawdź

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid

PODZIEL SIĘ WYJĄTKOWYMI OFERTAMI Z BLISKIMI.

Poleć kartę kredytową znajomym i zyskaj nawet 300 zł, a znajomy nagrodę na powitanie! RRSO 7,44%. Ważne do 24.09.2021

Sprawdź