POLEĆ KARTĘ KREDYTOWĄ PRZYJACIELOWI

Ty możesz otrzymać 300 zł na rachunek karty kredytowej

Ty możesz otrzymać 300 zł na rachunek karty kredytowej

A twój przyjaciel może otrzymać Telefon LG K8 LTE

A twój przyjaciel może otrzymać Telefon LG K8 LTE

MASZ PEWNOŚĆ DOBREGO WYBORU KIEDY:

PremierMiles

PremierMiles

 • Zbierasz Citi Mile i wymieniasz na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach z całego świata, będących Partnerami programu.
World MasterCard

World MasterCard

 • Zbierasz punkty i wymieniasz na
  • spłatę części zadłużenia,
  • vouchery lub inne nagrody,
  • Korzystaj ze zniżek u Partnerów, np. H&M, Douglas, Multikino.
Citi Simplicity

Citi Simplicity

 • 0 zł opłaty rocznej za kartę,
 • 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty,
 • 0 zł opłaty za powiadomienia SMS.
 • RRSO: 10,47%
BP-PAYBACK

BP-PAYBACK

 • Zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody

CHCĘ POLECIĆ KARTĘ. JAK MOGĘ OTRZYMAĆ 300 ZŁ?

Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, możesz wypełnić formularz i wskazać przyjaciela, któremu chcesz polecić kartę.
Jeśli Twój przyjaciel nie posiada Karty kredytowej Citibank zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.
Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien aktywować ją na stronie www.citihandlowy.pl
Otrzymasz 300 zł na rachunek Twojej karty kredytowej.

Pamiętaj! Oferta trwa tylko do 23 lipca 2016!

W JAKI SPOSÓB MÓJ PRZYJACIEL DOSTANIE TELEFON?

Zadzwonimy do niego, potwierdzimy dane i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.
Twój przyjaciel dostanie Telefon, pod warunkiem, że zaloguje się do Citibank Online i dokona transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości 1000 pln przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.

WPROWADŻ SWOJE DANE

DANE TWOJEGO PRZYJACIELA

 • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. (Pełna treść klauzuli)

 • Zobowiązuję się do niezwłocznego poinformowania Osoby Polecanej, której dane osobowe przekazałem/przekazałam Bankowi w niniejszym formularzu, o nazwie i siedzibie Banku (Bank Handlowy w Warszawie S.A. przy ul. Senatorskiej 16), celu przekazania danych (kontakt w sprawie oferty Banku), zakresie przekazanych danych (określone powyżej), prawie dostępu do tych danych, ich poprawiania i możliwości wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania przez Bank w wyżej wskazanym celu

Zamknji X

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 16 ('Bank') w celu udziału w programie polecania klientów. Dane podałem dobrowolnie. Znam swoje prawo dostępu do danych, ich poprawiania oraz prawo cofnięcia zgody na ich przetwarzanie ich w ww. celu. . Bank informuje, że dostęp do danych zawartych w formularzu mogą mieć podmioty współpracujące z Bankiem, w tym zgodnie z decyzją Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych podmioty leżące poza Europejskim Obszarem Gospodarczym: Citigroup Technology Infrastructure Limited w Hong Kongu, Citibank N.A. Singapore Branch w Singapurze oraz Citigroup Software Technology and Services Limited w Chinach. Bank zapewnia ochronę danych powierzonych tym podmiotom w zakresie ochrony danych osobowych i tajemnicy bankowej.